Top menu

Bulvar Autorent Teenused

– Bulvar Autorent teenused –     

Bulvar Autorent

Bulvar Autorent

Bulvar Autorent teenused

Bulvar Autorent

pakub lisaks traditsioonilisele auto rentimisele kõiki autorendi juurde kuuluvaid täiendavaid teenuseid.  Eraviisiliselt võib tulla ette olukordi, kus peres on ühel hetkel tarvis lisaautot. Ettevõtetel on aga mugav optimeerida oma autoparki viisil, et lisa transpordivahendi vajadusel saaks kiiret abi koostöö partnerilt, ilma, et oma autopargi suurust ülemäära suurendada. Sel juhul jäävad ettevõttel ära ka kõik liigsed kulud, nagu kindlustused, auto hooldused ja rehvide vahetamised ning nende hoiustamised. Rendihinnas puuduvad varjatud kulud.

Bulvar Autorent teenused

Lisavarustusena saate meilt tellida katuseboxe näiteks suusreisideks või ka lihtsalt katuseraame. GPS naviseadme rentimine on abiks, et leida vajalikud sihtkohad ja  laste turvatoole  või -istmeid tasub tellida, et tagada laste sõit turvalisena ja mugavana. Auto tellimisel teatage palun juba autot broneerides oma soovidest lisavarustuse kohta.

Bulvar Autorent pakub ka juhiga autorenti. Meie professionaalsed autojuhid aitavad muuta igasuguse sõidu sujuvaks ja laabuvaks. Kui tekib vajadus jätta auto mingisse punkti, kus rentnikule seda rohkam tarvis pole, siis selleks puhuks on parim viis tellida auto, kaubiku või väikebussiühesuuna rent. Samuti pakume rendiauto, kaubiku või väikebussi äratoomist teistest linnadest ning riikidest. Selle teenuse lisatasu saate küsida enne rendi algust. Püüame leida alati parima lahenduse mistahes kliendi küsimusele – toetudes kogemustele aastast 2003. Meie motoks on kiirus, hind ja usaldusväärsus. Leiame kliendile alati parima lahenduse, sest me ootame teid tagasi. 

Bulvar Autorendi soov on muuta auto, väikebussi või kaubiku rent kliendi jaoks võimalikult kiireks ja mugavaks. Meie rendiautod on varustatud CD-stereoga, signalisatsiooni ja konditsioneeriga.

Valige soodne autode rent Eestis. Kui soovite rentida kvaliteetset autot, väikebussi või kaubikut soodsaima hinnaga, siis tutvuge meiepoolt pakutavate rendiautode ja sooduspakkumistega.

Kõikide lisateenustega saate juba täpsemalt tutvuda lehe allservas asuvate rubriikide kaudu!

Oleme avatud teie soovidele ja ettepanekutele ning tänulikud igasuguse tagasiside eest.

Oma küsimused saate saata SIIT  ja lisavarustuse hinnakirjaga tutvuda SIIT.

Soovime Teile meeldivaid sõiduelamusi, Teie BULVAR!   

– Bulvar Autorent teenused –

Bulvar autorent -Autode rent

Koostöö partnerid:     Rehvitööd    I     Haljastustööd