Top Menu ENG

Rent a car Estonia – Services

Rent a car Estonia

Rent a car Estonia –

If you want to rent a car in one town and leave it to another, then the most convenient way is to choose a one-way rent.

Transfer service is a chauffeur service to the customers’ journey from airport to hotel or vice versa. It is also the possibility of transport from one destination to another, etc. We offer the chauffeur service for all our cars, minivans and vans starting from a 3-hour rent up to several days.

EXTRA EQUIPMENT

GPS device, child safety seats and roof box can be ordered as special equipment.

Rent a car Estonia – ask for more!

Meie vastus on lihtne, sest  pakume järgmist:

  • Tasuta autoabi nii Balti riikides, kui kogu Euroopas!
  • Puuduvad varjatud kulud,
  • Hästi hooldatud autod,
  • Piiramatu läbisõit Eestis,
  • Soodsad hinnad,
  • Kõik autode rendihinnad sisaldavad liiklus- ja kaskokindlustust,
  • Kaardimakse võimalused kohe veebilehel või kus iganes te auto vastu võtate,
  • Koostööpartnerilt Tallink meie kaudu laevapiletite broneerimisel soodustused,
  • Staažikad ja pühendunud klienditeenindajad.

Lai valik renditeenuseid tagab klientidele maksimaalse valikuvõimaluse. Oleme avatud teie soovidele ja ettepanekutele ning tänulikud igasuguse tagasiside eest.

Valige soodne autode rent Eestis. Kui soovite rentida kvaliteetset autot, väikebussi või kaubikut soodsaima hinnaga, siis tutvuge meiepoolt pakutavate rendiautode ja sooduspakkumistega.

Juhiga autorent

Juhiga renti pakume nii sõiduautodega, väikebussidega, kui ka kaubikutega alates 3-tunnist kuni mitme päevani. Usaldades oma külalised Bulvar Autorendi professionaalse autojuhi teenindada, võite rahuliku südamega olla kindlad, et sõitjad jõuavad alati planeeritud ajaks sihtkohta.  Uuri lähemalt…

Ühesuuna rent

Kui soovite rentida auto näiteks ühest linnast ja jätta see teise, siis on mugavaim viis kasutada ühesuuna renti. Ühesuuna rent on teenus, mida saab tellida lisaks Eesti linnadele ka teistesse Euroopa linnadesse.  Uuri lähemalt…

Kaubiku ja väikebussi rent

Kõikide kaubikute rentimiseks piisab B-kategooria juhtimisõigusest. Kaubikute kandevõimed on kuni 1100 kg. Paljud kaubikud on varustatud haagisekonkuga.

Please see the additional car rental services below.

Send your questions HERE. 

Your Bulvar Car rental Tallinn

– Rent a car Estonia –

Autode rent - Bulvar autorent