Top menu

Sõiduautode, kaubikute ja väikebusside rent

– Sõiduautode, kaubikute ja väikebusside rent –

Pakume parima hinna ja kvaliteedi suhtega autorendi teenuseid. Lai valik rendiautosid (sedaane ja universaal mudeleid, manuaal- ja automaatkäigukastiga), väikebusse ja kaubikuid annab võimaluse valida erinevateks otstarveteks just sobiv sõiduk.

Sõiduautode, väikebusside ja kaubikute rent

Väikebusside valimisel tuleb eelkõige lähtuda istekohtade arvust.

Meie valikus on bussid 8+1, ehk juhi koht ja 8 reisija kohta. Istekohtadele

lisaks on väikebussi tagaosas avar pagasiruum kohvritele ja muule pagasile. Suusavarustuse jaoks saab paigaldada katuseboxi.

Kaubikute valikus on 2+1 istekohaga ja lisaks eraldatud suure kaubaruumiga kaubikud. Kaubik on kindlasti parem lahendus, kui teie järelhaagis välja ei vea.

Olgu Teie sõidud lühemad või pikemad, ühtviisi loodame, et Teie eesmärgid saavad meelepäraselt lahendatud. Meie väikebusside, kui kaubikute rentimiseks piisab B-kategooria juhtimisõigusest.

Kõikidel sõidukitel on kaskokindlustuse kaitse ja tasuta autoabi, mis kehtib nii Balti riikides, kui kogu Euroopas.

Samuti saab tellida kõki meie sõidukeid koos kogenud juhiga, et säästa end juhtimisega kaasnevast kohustusest.

Väärtustades kõrgelt Teie aega, jääme lootma pikaajalisele koostööle. Meie pakutavad teenused on leitavad ka meie Facebook´i fännilehel. Teie soovid ja ettepanekud on kõik oodatud ja oleme igasuguse tagasiside eest teile tänulikud.

Allolevatest gruppidest saate valida, mis liiki sõidukit täpsemalt vajate ning seejärel palume juba täita broneeringuvorm või saata meile lihtsalt päring Teid huvitava küsimusega.

Meeldivat koostööd soovides, teie Bulvar Autorent.

Vaata ka kevadisi soodus rendihindasid siit:

    Sõiduautode             Väikebusside      ja     Kaubikute rent